Sekce - Vztahy - Téma - těhotenství na vozíku

« zpět na výběr


Veronika Kabotová | 23.06.2016 | 12:25:40

Ahojte lidi je tady nekdo, kdo je na voziku a je tehotny popr. nekoho takoveho zna? Potrebovala byh par rad. Najde se nekdo?


Veronika Kabotová

Tak pisu tady po delsi dobe. Narodila se mi holcicka. Jsou ji 2 roky a prubeh tehu byl uplne bez komplikaci celych 8 mesicu! Je o mesic drive a vse zvladame bez problemu. Mala mi pomaha jak to jen jde a to jsou ji 2. Takze holky nebojte se, je to krasa a vice intenzivejsi pocit, jak citite v sobe novy zivot. 

17.01.2019 | 17:14:49
Marcela

Ahoj Veroniko,

 

jsem paraplegička a před rokem se mi narodila holčička. Nyní jsem opět těhotná :) Jestli potřebuješ nějaké rady, ráda pomůžu.

 

Marcela

 

27.07.2016 | 21:25:31
CZEPA

Vážená paní Kabotová,

k tématu početí, těhotenství a porodu postupně uveřejňujeme překlady švédského projektu SCIparenting.com. Současně jsem v kontaktu s maminkami, které mohou k tématu rodičovství říct vlastní zkušenosti. 

 

Téma těhotenství je takto zpracováno na síti Vozejkov.cz zde. Byli bychom rádi, kdyby se dotazy a zkušenosti na ně vedly písemnou formou, aby byly zachované a veřejně dostupné pro další zájemce o téma. Proto navrhuji, abyste své konkrétní dotazy vložila pod základní článek (či sem do diskuze), a já za asociaci CZEPA mohu nabídnout, že požádám maminky, o kterých víme, o reakci.

 

Když Vozejkov.cz prohlížíte jako registrovaný (přihlášený) účastník, můžete pod každým článkem využít volné okno pro Vaši reakci.

S pozdravem

Bc. Hana Sixtová

sociální pracovnice

24.06.2016 | 12:50:03
<< >>
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat zprávy.