06.06.2017
Vozejkov
Ústecký kraj« zpět na výběr

Vysmáté léto Kadaň

logo Začátek: 24.06.2017  Konec: 24.06.2017

Oblíbený festival v podhradí Kadaně.

Od roku 2004 se v královském městě Kadaň koná festival Vysmáté léto. Do nádherného areálu, který lemuje z jedné strany řeka Ohře a z druhé Kadaňský hrad, se každoročně sjíždí fanoušci tuzemské i zahraniční hudby. Festival se dvěma pódii nabízí v rámci jednoho dne nejen vyváženou skladbu žánrů, ale i komfort spojený s akcí pořádanou uvnitř města.

 

 

 

Pod městskými hradbami a na břehu řeky Ohře nás čeká jednodenní festival nabitý českými a slovenskými hvězdami. Na dvou pódiích se blýsknou stálice i čerstvá krev hudebního nebe. Vyrazte s partou, s rodinou, s pivkem v ruce na No Name, MIG 21, Xindla X, Mandrage, Marpa & Troublegang, Lenny, Krucipüsk a další…mnohé další. Více se dozvíte na webu festivalu www.vysmateleto.cz.

 

U Pop scény vyroste vyvýšené plošina pro hendikepované návštěvníky na vozíčku a jejich doprovod. Nezapomínáme ani na bezbariérový areál – výčepy, stany s podlážkou, chodníky zpřístupníme pomocí nájezdů z recyklovaného plastu. Bezbariérové wc hledejte u kostela.

 

Pokud se registrujete na oficiálním webu předem (nebo stačí kliknout na: "Jeď na festival“), bude mít doprovod držitele průkazu ZTP/P vstupné za polovinu. V případě, že jedete autem, pořadatelé vám zajistí parkování v blízkosti areálu.
 
Zdroj foto, článek: festivalybezzabran.cz
 
« zpět na výběr