02.10.2018
Celá ČR
Kultura
Vozejkov

Propozice pro fotografickou soutěž. Přihlášky ještě do 15. října 2018.« zpět na výběr

Navzdory bariérám - uzávěrka přihlášek se blíží


Cena se uděluje za fotografie, které nejlépe zobrazují okamžiky, kdy člověk se zdravotním postižením překonal stávající bariéry, ať už architektonické, informační nebo i mezilidské.

 

Dílo se přihlašuje do soutěže na sekretariát Vládního výboru pro zdravotně postižené občany, a to na email fotosoutez@vlada.cz  do 15. října 2018. Fotografie se zasílají ve formátu JPG ve velikosti max. 6 MB. Přihlásit se mohou profesionálové i amatéři z České republiky.

 

Přihláška musí obsahovat jméno autora, kontakt, název díla, údaje, kde a kdy byla fotografie pořízena, případně i její popis. Do soutěže budou přijaty od každého autora maximálně 3 snímky. Přihlášením do soutěže autor deklaruje, že je majitelem autorských práv k soutěžnímu příspěvku. Přihlášku může předložit autor sám nebo libovolná fyzická či právnická osoba se souhlasem autora, který musí být k přihlášce přiložen.

 

Autor fotografií přihlášením do soutěže souhlasí, že Vládní výbor pro zdravotně postižené občany může snímky veřejně vystavit a případně dále používat k propagačním účelům.

 

Nejlepší díla vybere nezávislá porota. Uděluje se 1., 2. a 3. cena, případně čestné uznání.

 

Ceny vítězům uděluje předseda vlády České republiky – předseda Vládního výboru pro zdravotně postižené občany. Vyhlášení výsledků a předání diplomů vítězům proběhne na Slavnostním večeru k Mezinárodnímu dni osob se zdravotním postižením, kde budou vítězné fotografie vystaveny. 

 

Galerie k článku

« zpět na výběr
<< >>